Одесити все частіше обирають трамваї та тролейбуси
![Одесити все частіше обирають трамваї та тролейбуси](/img/article/6342/38_main-v1571711512.png)
За дев'ять місяців 2019 року рухомий склад КП «Одесміськелектротранс» перевіз 146 мільйонів пасажирів
За дев'ять місяців 2019 року рухомий склад КП «Одесміськелектротранс» перевіз 146 мільйонів пасажирів. Про це в ході апаратної наради в мерії повідомила заступниця директора комунального підприємства «Одесміськелектротранс» Наталія Колесніченко.
Також було відзначено, що з початку року пасажиропотік зріс більш ніж на 15%, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Фактично одеські трамваї і тролейбуси перевезли на 20 мільйонів пасажирів більше.
Зростання пасажиропотоку призвело і до збільшення доходів підприємства від продажу квитків. Так, за дев'ять місяців 2019 року КП «ОМЕТ» заробило 145 мільйонів гривень, а за аналогічний період 2018 року - 82,3 млн грн.
«Той факт, що ми зберегли вартість постійних проїзних квитків на рівні 2016 року, призвів до збільшення кількості продажів на 85%. І в 2019 році ми вже реалізували проїзні майже на 10 мільйонів гривень», - повідомила Наталія Колесніченко.
У грудні 2018 року вартість разового проїзду в рухомому складі КП «Одесміськелектротранс» підвищилася з 3 до 5 гривень, в той час як ціни на проїзні квитки залишалися на колишньому рівні - вони становлять 2 гривні за одну поїздку.
Коментарі — 0