У день народження Сенцова ображена мати його доньки написала емоційний пост

Юлія Бабич - мати дочки Сенцова
фото з відкритих джерел

Ексдівчина Сенцова шокована коментарями про батька її доньки і вирішила, що сьогодні гарний привід, аби відповісти на все публічно

У четвер, 13 липня, свій день народження відзначив Олег Сенцов – режисер і український захисник. Йому виповнилося 47 років. Його ексдівчина, журналістка Юлія Бабич, яка має від нього дочку, на ім'я Емма написала гнівний пост у Facebook.

Юлі Бабич шокована коментарями про Сенцова, які їй пишуть і вирішила, що сьогодні гарний привід, аби відповісти на все публічно.

«Мені сьогодні третя людина за час повномасштабної написала: «тобі, мабуть, було б легше, якби він загинув». Я трохи в шоці насправді. Вирішила, що сьогодні - гарний привід відповісти на це публічно, бо те, що три людини це сказали, не означає, що три людини так думає», – написала журналістка.

Вона зазначила, що вивчила свій урок від Шевченка про «кохайтеся, чорноброві» і закрила підручник.

Також Юлія додала, що не хоче, аби Сенцов загинув, адже почнуть його ім'ям називати вулиці. За словами журналістки це приведе її в незручне становище, коли вона буде пояснювати своїй дочці, що вулиця названа в честь того, хто жодного разу за час повномасштабної не поцікавився, чи вона в безпеці і жива взагалі.

«Ні, я хочу, щоб він жив довго, так довго, щоб всім від нього стало нудно нарешті. Чого йому і бажаю», – підкреслила Юлія Бабич. 

У день народження Сенцова ображена мати його доньки написала емоційний пост  фото 1

Раніше повідомлялося, що український режисер і військовий, колишній політв'язень Кремля Олег Сенцов сьогодні, 13 липня, святкує свій день народження, йому виповнюється 47 років. З нагоди особисто свята Сенцов опублікував фото з маленьким сином написав, що це для нього «найкращий подарунок».

Нагадаємо, Сенцов - батько трьох дітей. Дорослі Аліна та Владислав – діти режисера від першого шлюбу. Про народження третьої дитини – дочки Емми –  Сенцов повідомив 5 лютого 2021 року. Вона  народилася 16 грудня 2020 року.  З її матір'ю - Юлією Бабич Сенцов зустрічався кілька місяців. Про вагітність Бабич дізналася вже після розлучення

До слова, український режисер і військовий, колишній політв'язень Кремля Олег Сенцов отримав контузію (акубаротравму – «Главком») на фронті. Військовий записав відео, лежачи одразу після отримання контузії. Сенцов розповів, що «щойно закінчився бій за важливий для контрнаступу рубіж». За його словами, троє бійців дістали поранень.

Іде завантаження...
Показати більше коментарів