рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Дива розтяжки: українські красуні-синхроністки показали, як тримають форму, не виходячи з хати (відео)

  • Розсилка
  Українські синхроністки входять до світової еліти - Дива розтяжки: українські красуні-синхроністки показали, як тримають форму, не виходячи з хати (відео)
  Українські синхроністки входять до світової еліти
  Фото - Instagram Єлизавети Яхно

  Титуловані майстрині синхронного плавання тримаються у тонусі

  Карантин змушує українських спортсменів підтримувати форму, хто як може. Звісно, легше тим атлетам, яким не потрібне спеціальне спорядження чи великий простір. Або басейн і колективна робота, як у випадку з майстринями синхронного плавання. В нинішніх умовах дівчатам доводиться викручуватися розтяжками й розмаїтими вправами з загально-фізичної підготовки у хатніх умовах.

  Скажімо, відео своїх тренувань поділилася прима українського синхронного плавання, чотириразова призерка чемпіонатів світу Єлизавета Яхно. Допомагає їй, сидячи на плечі, папуга.

  А сестрам Марині та Владиславі Алексіївим, які на торішньому чемпіонаті світу здобули разом із Яхно та Яною Наріжною, Катериною Резник, Анастасією Савчук, Мартою Фединою і Аліною Шинкаренко бронзу в технічній програмі групових вправ, трохи веселіше, бо карантин вони відбувають спільно. Відповідно й тренуються, витанцьовуючи, теж. 

  А це – комплекс вправ від чемпіонки світу і Європи з артистичного плавання Анастасії Савчук.

  Нагадаємо, що в нещодавньому своєму інтерв’ю тренерка збірної України з синхронного плавання Світлана Саїдова розповіла, що в умовах карантину вона з дівчатами працює через конференц-тренування над розробкою нових програм та над психологічною стійкістю спортсменок.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ