рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Керівництво Японії і МОК узгодили терміни проведення Олімпіади в 2021 році

  • Розсилка
  Прем'єр Японії Сіндзо Абе стверджує, що про скасування Олімпіади ніхто мови не вів - Керівництво Японії і МОК узгодили терміни проведення Олімпіади в 2021 році
  Прем'єр Японії Сіндзо Абе стверджує, що про скасування Олімпіади ніхто мови не вів
  Ippon.org

  Японський прем’єр стверджує, що про відміну Ігор не може бути мови

  Прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе прокоментував рішення перенести Олімпіаду в Токіо, спочатку заплановану на період з 24 липня по 9 серпня 2020 року. Раніше стало відомо, що президент Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах погодився на перенесення Ігор на 2021 рік через ризик поширення коронавірусної інфекції.

  «Ми підтвердили, що скасування Олімпіади бути не може. Виходячи з міркувань, щоб атлети підійшли до Олімпіади в найкращій формі, а для глядачів це були б безпечні змагання, ми запропонували розглянути питання про те, щоб відкласти Олімпіаду приблизно на рік.

  Ми домовилися про те, щоб найпізніше до літа 2021 року провести Олімпіаду і Паралімпіаду, а також бути в тісній взаємодії для того, щоб після остаточної перемоги людства над новим типом коронавірусної інфекції і в знак цієї перемоги провести Олімпійські і Паралімпійські ігри в повному вигляді» , - сказав Абе в ефірі норвезького телеканалу NHK.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ