рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Тенісист Стаховський: Італія байдуже поставилася до коронавірусу, а зараз уже пізно щось робити

  • Розсилка
  Сергій Стаховський турбується про бабусю - Тенісист Стаховський: Італія байдуже поставилася до коронавірусу, а зараз уже пізно щось робити
  Сергій Стаховський турбується про бабусю
  Instagram Сергія Стаховського

  Наш спортовець поділився враженнями від життя в нових умовах

  Український тенісист Сергій Стаховський прокоментував ситуацію з епідемією коронавірусу.

  «Паніки немає, але вдвічі або втричі частіше мию руки протягом доби. Спілкуюся з тими ж людьми, що спілкувався раніше. Є обмеження і в родині. Це дуже небезпечна хвороба для літніх людей, наприклад для моєї бабусі. Про це треба думати і робити якісь обмеження.

  Те, що зараз закриваються країни і кордони, - сюр. Це треба було робити раніше і краще контролювати перетин кордону, а не просто закривати. Всі розуміють, що ми робимо це через Італію. Вона байдуже поставилася до цієї ситуації, а зараз вже пізно щось робити. Всі закриваються, щоб якимось чином сповільнити ситуацію. Однак це не зупинить міграцію вірусу, а лише сповільнить її. Це дасть час, щоб знайти або вивести вакцину або протидію цьому вірусу», - наводить слова Стаховського Tribuna.com.

  Спалах COVID-19 було зафіксовано в кінці минулого року в Ухані (Китай). За останніми даними, від коронавірусу померло понад 14 тисяч осіб. При цьому з числа тих, що заразилися, вилікувалося понад 99 тисяч.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ