«Ліпше руками, мужики, помішайте». Ольга Ракицька показала, який її Ярослав кухар (відео)
![«Ліпше руками, мужики, помішайте». Ольга Ракицька показала, який її Ярослав кухар (відео)](/img/article/6705/45_main-v1585853849.jpg)
Під час карантину опальний футболіст проявляє несподівані таланти
Український оборонець російського «Зеніту» Ярослав Ракицький приготував креветки під час карантину, який був введений в зв'язку із загрозою поширення коронавірусу.
«Коротше, краще руками, мужики, перемішати, та й усе. На сковорідочку і все буде готово», - сказав Ракицький, приправивши свої слова матючком, у сторіз Instagram дружини-співачки Ольги.
Ракицький перейшов у «Зеніт» в січні 2019 року з донецького «Шахтаря». Сума трансферу склала € 10 млн. У нинішньому сезоні 30-річний футболіст взяв участь в 21 матчі чемпіонату Росії (всі - в основному складі), не відзначився результативними діями і отримав шість жовтих карток. Контракт гравця з клубом діє до літа 2022 року.
Після переходу в російський клуб дорога в національну збірну України для Ракицького закрита.
Коментарі — 0