Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Оборонець «Динамо» зізнався, що не розмовляє з Хацкевичем і українськими футболістами

  • Розсилка
  Тамаш Кадар каже, що сам погано засвоює мови - Оборонець «Динамо» зізнався, що не розмовляє з Хацкевичем і українськими футболістами
  Тамаш Кадар каже, що сам погано засвоює мови
  Dynamomania

  Тамаш Кадар сказав, що розуміє тренера мовою тіла

  Оборонець «Динамо» Тамаш Кадар розповів про мову спілкування з партнерами по команді.  «Більшу частину часу спілкуюся англійською, - каже Кадар. - На жаль, не знаю ні російської, ні української. Знаю декілька слів, але цього недостатньо для спілкування. Тому з легіонерами розмовляю англійською, з українцями - жестами, мало хто з них знає англійську. Навіть з Хацкевичем не розмовляю, тому що він також не знає англійську. Тому ми розуміємо одне одного мовою тіла.

  Коли тільки прийшов у клуб, то дуже мала частина футболістів знала англійську. Але зараз можу сказати, що половина команди точно володіє нею. Тому зараз все добре.

  Є цікава історія з Кендзьорою. Коли ми грали в «Леху», то він практично не знав англійської, а зараз говорить дуже гарно. Для мене це була несподіванка. Він розповів, що багато займався.

  Можу сказати, що всі іноземці, крім бразильців, друзі. Ми можемо розважатися і робити все, що завгодно. Але коли збирає тренер, щоб сказати щось важливе, то мені необхідний перекладач.

  Намагався вчити і польську, і українську, і російську, але для мене це дуже складно. Безумовно, проблема в мені. Я повинен вчити українську, але я з тих людей, яким дуже важко даються мови».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ