«Реал» – «Шахтар» – 2:1: онлайн матчу Ліги чемпіонів

Минулого року «Шахтар» двічі переміг «Реал»
Фото з відкритих джерел

«Гірникам» потрібна перемога, щоб зберегти шанси на вихід до плей-оф турніру

Донецький «Шахтар» після нищівної поразки від «Реала» в київському матчі з іспанцями (0:5) спробує реабілітуватися на полі суперника. «Гірникам», щоб зберегти реальні шанси на вихід до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, бажано перемогти. Зробити це буде вкрай непросто. Без травмованого Траоре команда Роберто Де Дзербі грає без нападника, атакує з глибини і голи забиває виключено в чемпіонаті України. У груповому турнірі ЛЧ «Шахтар» ще жодного разу не засмутив воротаря суперників.

«Те, що «Шахтар» не забив жодного гола, вважаю випадковістю, – розповів перед матчем з «Реалом» де Дзербі. – У грі проти «Шерифа» у нас було 25 ударів і 110 разів ми проникали у їхній штрафний майданчик, проти «Інтера» теж було чимало шансів. Навіть проти Реала до їхнього третього голу ми дещо створювали. Тому це просто випадковість».

«Шахтарю» належить виконати дуже непросте завдання. Букмекери в український клуб не вірять. «Реал» же набрав безпрограшну ходу. Гра з «Шахтарем» для нього буде вже четвертою за останні 10 днів. У трьох попередніх «вершкові» здобули дві перемогу і один матч звели внічию.

90+3. Фінальний свисток. Шахтар поступився Реалу.

90 хв. Судаков пробив з лінії штрафного – Куртуа рятує Реал.

86 хв. Дентіньо виходить на поле в Шахтарі.

82 хв. Ісмаїлі бив головою – вище воріт.

80 хв. Маркоса Антоніо, Судаков і Марлос виходять на поле в складі Шахтаря.

79 хв. Модрич і Бензема прицілюються. Неточно

75 хв. Степаненко класно пробив здалеку – трохи вище воріт.

71 хв. Соломон виходить замість Мудрика.

66 хв. Заміна. Начо виходить замість Карвахаля в Реалі.

61 хв. Гол!!! Реал виходить вперед. Приспали пильність гірників господарі і Бензема знову з близької відстані не схибив.

58 хв. Шахтар контролює гру. Помітно, що Реал проводить четверту гру за 10 днів.

54 хв. Хорошу атаку провели гірники. Розганяв Мудрик, завершував Тете. Влучив у захисника

51 хв. Небезпечна атака Реала. Відбилися гірники.

47 хв. Момент! Фернандо бив з лінії штрафного. Заблокували

46 хв. РОЗПОЧАВСЯ ДРУГИЙ ТАЙМ

45 хв. ПЕРЕРВА. Шахтар прийшов до тями після пропущеного гола і вирівняв гру. Є шанс сьогодні зачепитися за очки.

44 хв. МОМЕНТ! Фернандо ледве не вивів Шахтар вперед. Воротар врятував Реал

39 хв. ГОЛ!!!!!! Фернандо забиває. Влупив метрів з 11-ти з льоту

38 хв. Менді зриває атаку Шахтаря. Попередження

32 хв. МОМЕНТ! Шахтар мав зрівнювати рахунок. Майкон пробивав у верхній кут – поруч зі стійкою.

27 хв. Гол заспокоїв обидві команди. Шахтар отримав змогу частіше грати з м'ячем.

20 хв. Трубін ногою відбиває удар Модрича. Шахтарю треба щось робити. Інакше знову получить за 5 голів.

14 хв. ГОЛ!!! Реал виходить вперед

10 хв. МОМЕНТ! Стійка воріт рятує Реал! Бив Алан Патрік

8 хв. Поки що на полі видно лише одну команду. Гра йде переважно на половині поля Шахтаря.

5 хв. Небезпечно! Модрич впритул бив з близької відстані і Трубін встиг парирувати удар!

1 хв. МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ.

18:45. 1 година до матчу. Вже відомі стартові склади команд.

«Реал»: Куртуа, Карвахаль, Мілітао, Алаба, Менді, Кроос, Модріч, Каземіро, Лукас Васкес, Вінісіус Жуніор, Бензема.

«Шахтар»: Трубін, Додо, Марлон, Матвієнко, Ісмаїлі, Степаненко, Майкон, Алан Патрік, Фернандо, Мудрик, Тете.

27393

Минулого року суперники вже зустрічалися в груповому турнірі. Тоді двічі переміг «Шахтар» – 3:2 в гостях і 2:0 вдома.

Учора, нагадаємо, столичне «Динамо» зустрічалося з іншим іспанським клубом «Барселоною» і зазнало поразки – 0:1.