рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Українська шахістка розповіла, чому їздила і буде їздити на змагання в Росію

  • Розсилка
  Анна Музичук вважає, що якщо не їздити в Росію, треба завершувати кар'єру - Українська шахістка розповіла, чому їздила і буде їздити на змагання в Росію
  Анна Музичук вважає, що якщо не їздити в Росію, треба завершувати кар'єру
  24.tv

  За словами Анни Музичук, іншого виходу в неї немає

  Українська шахістка Анна Музичук розповіла, чому змушена їздити на змагання в Росію. За словами Анни, більшість турнірів відбуваються в Росії, тому пропускати їх недоцільно.  «Розумію обурення людей. Так, Росія напала на нашу країну, йде війна. Боляче, що загинуло стільки українців. Але зрозумійте і мене: Росія - провідна шахова країна, шахи там дуже підтримуються. Президент Міжнародної шахової федерації росіянин. Щороку в Росії проводиться кілька змагань найвищого рівня, там будуть проводитися і надалі», - пояснює Анна.

  За її словами, це системне питання, а не питання пропуску одного турніру.

  «Якщо ми відмовляємося їздити на змагання в Росію, то можна завершувати професійну кар'єру. З 2014 року ми з Марією їздили в Росію виключно на офіційні змагання. Питання нашої участі в змаганнях на території РФ ми обговорювали з керівництвом області та міста Львова. Вони відповіли, що нас розуміють і сказали: «Їдьте і перемагайте», - розповіла Музичук.

  Зауважимо, що у 2015 році сестра Анни Марія Музичук виграла чемпіонат світу в Сочі.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ