Збірна України «прибила» шведів і вийшла до 1/4 фіналу Євро

Фото з відкритих джерел

На наступному етапі команда Андрія Шевченка зіграє з англійцями

Збірна України провела блискучий матч 1/8 фіналу чемпіонату Європи проти Швеції. Команда Андрія Шевченка вигравала під час зустрічі, потім дозволила суперникам зрівняти рахунок, але на останній хвилині зуміла вирвати перемогу. Передачею Олександра Зінченка скористався Артем Довбик, котрий у падінні ударом головою приніс нашій команді перемогу і вихід до чвертьфіналу.

54

Українці провели дуже класний матч. Першими забили - ударом з лету відкрив рахунок Олександр Зінченко. До перерви перевагу, щоправда, не втримали. Форсберга ніхто не тримав і головний забивала суперників зрівняв рахунок.

По перерві за рівної гри українці створили кілька нагод для взяття воріт. Моменти не використали, а в доданий час свій шанс використали. Зінченко на 120-й хвилині загострив атаку передачею на Артема Довбика. Хлопець, який уперше вийшов на поле на Євро, ударом головою відправив м'яч у сітку - 2:1.

23_01

У чвертьфіналі збірна України зіграє з англійцями, які сьогодні перемогли німців.

Це - історична подія для вітчизняного футболу. Раніше наша команда жодного разу не виходила з групи.

Детальніше: ЄВРО-2020. Україна - Швеція. Онлайн-трансляція історичної події. Довбик забиває!