Бразильський нападник забив і зробив асист в дебютному матчі за «Ворсклу» (відео)

Новобранці Артур і Ніколас Карека. Фото ФК «Ворскла»

Новачок «Ворскли» форвард Ніколас Карека дебютував за полтавський клуб в товариському матчі проти «Кременя» (2:1).

23-річний бразилець на 28-й хвилині зустрічі віддав результативний пас на Олександра Кобахідзе, а в кінцівці тайму і сам забив.

Другий новачок, 23-річний лівий захисник Артур Батіста, провів на полі перший тайм.

«Мені приємно, що зміг приєднатися до перемоги «Ворскли». Я щасливий», - прокоментував свій дебют Карека.

Нагадаємо, Артур підписав контракт на два роки, Карека - на один.

23-річний захисник Артур Серджіо Батіста де Соуза із клубу «Інтернасьйональ» (Порту-Алегрі) покликаний закрити позицію лівого оборонця, а 21-річний форвард Ніколас Морес да Круз із клубу «Греміо» спробує проявити свої найліпші навички в атаці.