рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Хакери злили у мережу дані мільйонів користувачів Telegram

  • Розсилка
  У Telegram запевняють, що більшість зі злитих акаунтів вже неактуальні - Хакери злили у мережу дані мільйонів користувачів Telegram
  У Telegram запевняють, що більшість зі злитих акаунтів вже неактуальні

  База, що займає приблизно 900 Мбайт, виявилася на одному з форумів даркнету

  Дані декількох мільйонів користувачів месенджера Telegram злили у мережу. Про це пише видання «Код Дурова».

  База, що займає приблизно 900 Мбайт, виявилася на одному з форумів даркнету. Вона дозволяє дізнатися номери телефонів по ніках користувачів і містить унікальні ідентифікатори користувачів месенджера. В даний час невідома точна кількість користувачів, чиї дані виявилися у зловмисників.

  «Такі бази (...) збираються через зловживання вбудованою функцією імпорту контактів при реєстрації користувача. На жаль, жоден сервіс, що дозволяє користувачам спілкуватися з контактами зі своєї телефонної книги, не може повністю виключити подібний перебір», - прокоментували в пресслужбі месенджера.

  Крім того, представники компанії додали, що заходи, вжиті в 2019 році, дозволили користувачам більше не «світити» свій номер.

  Також зазначається, що близько 70% акаунтів в злитій базі належать користувачам з Ірану, решта – з Росії. Проте більшість з акаунтів (не менше 60%) вже неактуальні, запевнили в компанії.

  «Це може говорити про те, що в минулому році нам вдалося значно знизити масштаб і швидкість такого роду зловживань», - повідомили в пресслужбі.

  До слова, українські правоохоронці розслідують витік персональних даних громадян через Telegram.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ