рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Біля колишнього готелю «Савой» у центрі Вінниці провалилася бруківка

  • Розсилка
  Біля колишнього готелю «Савой» у центрі Вінниці провалилася бруківка

  На головній вулиці мыста провалилася бруківка

  Провалля утворилося біля готелю «Савой», куди планує переїхати Вінницький апеляційний адміністративний суд. Його вінничани могли бачити у неділю після святкування Дня міста. Адже огорожу навколо будівлі прибирали у зв’язку із  святкуванням 655-ї річниці міста та приїздом перших осіб держави. До вечора пошкоджене місце уже прикрили.

  «Проводили зовнішні роботи щодо електропостачання, і потрібно було зняти плитку... Все це буде усунено в найкоротший термін. Це мали зробити раніше, однак через дощ не встигли», - пояснила NaПарижі прес-секретар ВААС Інга Гаврилюк.  Нині у пам’ятці архітектури тривають ремонтні та реставраційні роботи.

  Нагадаємо, будівля колишнього готелю «Савой» - історична для Вінниці. Адже на початку ХХ сторіччя цей будинок у місті був першим 6-поверховим. Перші водогін, каналізація та електропостачання і навіть ліфт з’явилися теж саме там. З 2011 року будинок знаходиться у розпорядженні Вінницького апеляційного адміністративного суду. З 2012 року тут почалися ремонтні та протиаварійні роботи. Активна фаза робіт триває два останні роки.

  Джерело: naparise.com

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ