рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Вінниці закриють проїзд для приватного автотранспорту Соборною

  • Розсилка
  У Вінниці закриють проїзд для приватного автотранспорту Соборною

  Зміна організації дорожнього руху у місті

  17 вересня у Вінниці на чотирьох перехрестях, де в’їзд на вулицю Соборна, встановили для водіїв знаки попередження, відповідно до яких з 1 жовтня буде заборонено проїзд для приватного автотранспорту. Остаточного рішення про обмеження руху по всій вулиці в мерії ще не ухвалено.

  У комунальному підприємстві СМЕД ОДР, яке займається організацією дорожнього руху, кажуть, що чекали коли відкриється Київський міст, то Соборна розвантажиться від транспорту, але зараз в центрі залишається великий трафік авто. 

  «Знаки, які сьогодні встановили, мають забороняючий характер, але під ним стоїть табличка: 01.10.2018 рік. Тобто знак дає інформацію, що з 1 жовтня знак стане чинним. Зараз ситуація моніториться далі, чи взагалі забороняти рух, чи забороняти частково на окремих ділянках, чи дозволити проїзд в нічний час», - пояснили в КП «СМЕД ОДР».

  Інформаційні знаки сьогодні встановили в чотирьох місцях: при в’їзді на Соборну з площі Гагаріна, на повороті на вулицю Театральна, на перехресті з вулицею Миколи Оводова та на в’їзді на Соборну з Центрального мосту.

  Також на перехресті Соборної, Магістратської та Князів Коріатовичів можуть змінити організацію дорожнього руху.

  Джерело: vinnitsa.info


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ