рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Науковці створили прилад, що вирішить проблему світової кризи води

  • Розсилка
  Теоретично працювати дана технологія повинна в будь-якому місці на планеті і не потребує електрики взагалі - Науковці створили прилад, що вирішить проблему світової кризи води
  Теоретично працювати дана технологія повинна в будь-якому місці на планеті і не потребує електрики взагалі

  Обладнання робить вологе середовище, де утворються конденсат

  Представники наукового об'єднання Skysource / Skywater Alliance створили машину, що витягує воду прямо з повітря. Прилад назвали Wedew. Обладнання робить вологе середовище, де  утворються конденсат. Теоретично працювати дана технологія повинна в будь-якому місці на планеті. Важливим нюансом є те, що новинка не потребує електрики взагалі.

  Фактично WEDEW повторює природний процес утворення хмар.

  Звичайно, енергія для роботи WEDEW все-таки потрібна. Причому досить велика кількість. Однак тут в якості альтернативи електроенергії використовується принцип піролізу для випаровування, що конденсує гаряче повітря. Найближчим часом повинні пройти польові випробування нової технології. Якщо все пройде успішно, то людство може отримати в розпорядження новий потужний інструмент з вилучення ресурсів з навколишнього середовища.  Проект Wedew отримав премію The Water Abundance XPRIZE розміром $1.75 млн, що була заснована для винахідника пристрою для отримання води. Технологія повинна була відповідати ряду вимог, найважливішими з яких є критерії ефективності. Машина повинна була виробляти не менше двох тисяч літрів води на добу, а вартість отримання одного літра не повинна була перевищувати двох центи. Конкурс проходив протягом трьох років – з 2016-го .

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ