Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Японці створили акумулятор, що самовідновлюється

  • Розсилка
  Шари цього акумулятора утримуються силою кулонівського тяжіння, а в звичайних - силою Ван-дер-Ваальса, що поступається першій за силою - Японці створили акумулятор, що самовідновлюється
  Шари цього акумулятора утримуються силою кулонівського тяжіння, а в звичайних - силою Ван-дер-Ваальса, що поступається першій за силою

  Дана технологія може бути застосована, як в смартфонах, так і в автомобілях

  У Японії група вчених створила унікальну технологію для створення самовідновлювальних акумуляторів. Про це пише EurekAlert.

  Зазначається, що зараз в пристроях використовуються або літій-іонні, або натрій-іонні акумулятори.

  «Обидва ці типи батареї з часом втрачають свою початкову ємність через численні перезарядження.  Це відбувається через те, що шари акумулятора всередині починають розкладатися і утворюють тріщини, що, в свою чергу, зменшує здатність батареї заряджатися. У якийсь момент користувач зіштовхується з необхідністю заміни акумулятора», - йдеться у повідомленні.

  Видання стверджує, що нова японська технологія дозволила вченим створити спеціальний відновлювальний матеріал, що збільшує час зношеності батареї.

  «Шари цього акумулятора утримуються силою кулонівського тяжіння, а в звичайних - силою Ван-дер-Ваальса, що поступається першій за силою», - стверджують вчені.

  Також матеріал, створений японцями, може самовідновлюватися. Дана технологія може бути застосована, як в смартфонах, так і в автомобілях.

  Раніше повідомлялося, що Samsung запатентувала акумулятор, здатний заряджатися за 12 секунд.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ