рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Митрополит РПЦ поскаржився Папі Римському на «неканонічні дії» Константинополя

  • Розсилка
  <p>Папа Римським Франциск і митрополит РПЦ Іларіон</p> - Митрополит РПЦ поскаржився Папі Римському на «неканонічні дії» Константинополя

  Папа Римським Франциск і митрополит РПЦ Іларіон

  Особливу увагу на зустрічі було приділено «церковній ситуації» в Україні

  Голова відділу зовнішніх церковних зв'язків Московського Патріархату митрополит Іларіон під час зустрічі з Папою Римським Франциском обговорив «неканонічні дії Константинопольського патріархату» щодо надання автокефалії УПЦ.

  Про це повідомляє прес-служба комунікації відділу зовнішніх церковних зв'язків РПЦ.

  Зустріч представника РПЦ і Папи Римського відбулася 19 жовтня в Апостольському палаці у Ватикані.

  Зазначається, що особливу увагу на зустрічі було приділено «церковній ситуації» в Україні.

  «Митрополит Іларіон ознайомив Папу Франциска з рішеннями, прийнятими Священним Синодом РПЦ 15 жовтня в Мінську в зв'язку з неканонічними діями Константинопольського патріархату. Владика виклав позицію Московського Патріархату з даного питання і передав Папі текст заяви, прийнятої на засіданні Священного Синоду в Мінську», – йдеться у повідомленні.

  Іларіон також зазначив, що в зв'язку з діями Константинопольського патріархату РПЦ змушена призупинити участь у роботі змішаної міжнародної комісії з богословського діалогу між римсько-католицькою і православною церквою.

  Однак, за словами митрополита, двосторонні відносини між Московським патріархатом і Римо-католицькою церквою будуть і надалі розвиватися.

  Нагадаємо, РПЦ назвала Вселенського патріарха Варфоломія розкольником.

  Як повідомлялося, синод Константинопольського патріархату 11 жовтня ухвалив, що у 1686 році Київську митрополію Руській церкві передали незаконно. Також Константинопольський патріархат зняв анафему з глави УПЦ КП Філарета та глави УАПЦ Макарія.

  Також опубліковано текст рішення синоду Константинопольського патріархату щодо української церкви.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ