рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Німеччині гострий дефіцит священиків

  • Розсилка
  Протестанти до 2030 року протестанти не матимуть достатньо священиків, аби заповнити 7 тисяч посад - У Німеччині гострий дефіцит священиків
  Протестанти до 2030 року протестанти не матимуть достатньо священиків, аби заповнити 7 тисяч посад

  Церквам ФРН до 2030 року бракуватиме 14 тисяч священиків

  Євангелічній і католицькій церквам Німеччини бракуватиме 14 тисяч пасторів до 2030 року. Таку інформацію в суботу, 10 листопада, оприлюднив німецький часопис Focus.

  Зокрема, центральний комітет католицьких церков Німеччини очікує, що до того часу нікому буде обійняти понад 7 тисяч посад священників (з нині наявних 13 500 посад), інформує агенція dpa. Президент комітету католицьких церков ФРН Томас Штернберґ вважає такий розвиток подій «катастрофічним».

  Євангелічна церква Німеччини має таку саму проблему. Очікується, що нинішня кількість пасторів і пасторок церкви, що становить 21 тисячу, до 2030 року скоротиться чи не на третину. Таким чином, протестанти на той час не матимуть достатньо священиків, аби заповнити щонайменше 7 тисяч посад.

  Нагадаємо, протоірей Георгій Коваленко говорить, що сьогодні Московський патріархат оголошує «війну всьому світові» через Томос для України. За словами протоірея, позиція Московського патріархату, не конструктивна і не діалогова.

  Джерело: Deutsche Welle

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ