Антон Геращенко Заступник очільника МВС 

10 причин, чому Путін скоро втратить владу

Весь світ зацікавлений, аби Путін скоріше був усунутий від керування РФ
фото з відкритих джерел

Божевільний диктатор готовий розпочати ядерну війну

Подальше збереження всієї повноти влади у руках 70-річного диктатора – загроза миру. Але, насамперед – для самої Росії.

1. Світ змінився, Путін – ні

Він прийшов до влади у зовсім іншу епоху, коли мобільний телефон був розкішшю. Зараз, коли весь світ живе онлайн, Путін все ще читає інтернет за паперовими роздруківками.

Залишаючись у полоні відсталих, консервативних переконань, Путін не встигає за світом, що рвонув уперед на космічних швидкостях. Він навіть не знає, чим живе очолюваний ним народ.

Така людина не може керувати сучасною країною, якщо вона хоче будувати гідне майбутнє, а не лише культивувати героїчне минуле.

2. При Путіні Росія стала авторитарною геронтократією

Глава держави спирається на таких самих, як він сам, ретроградів. Усе його найближче оточення – люди одного із ним покоління. Вони так само застрягли в 90-х, якщо не в пізньому совку.

Своєрідний ренесанс «Політбюро ЦК КПРС» в епоху цифровізації. Старіюча, що не змінюється десятиліттями, керівна еліта припускається помилок і прорахунків. Так було в СРСР, тобто в Росії, яку Путін і його співучасники будують за лекалами епохи застою.

3. Президент обдурив очікування населення

Він вкрав стабільність, але не дав нічого натомість. Століттями самодержавство у Росії (неважливо, хто на троні – цар, генсек чи президент) будувалося на негласному договорі: влада забезпечує зростання соціальних стандартів і захищає, а населення «не лізе» у справи влади.

Ця база була актуальною до 24 лютого. Тепер Путін і його зграя вимагають від людей рабської покірності. При цьому соціальні стандарти різко знижено, а чоловіків заганяють у солдати.

4. Акела промахнувся! Зграї потрібен новий ватажок!

Навіть найлояльнішим чиновникам та найзапеклішим пропагандистам очевидно, що «спецоперація» в Україні провалилася. Цілей не досягнуто. Замість блискавичної перемоги Росія загрузла у війні.

Те, що в хворій уяві Путіна малювалося, як маленька переможна війна, закінчиться не «збільшенням територій», а ганебною поразкою, багатомільярдними репараціями та розпадом самої Росії.

5. Путін знищив основу російського благополуччя

30 років Росія вставала з колін. До кінця 2021 року Росія була зростаючою економікою, соціальний рівень населення зміцнювався і були всі шанси стати одним зі світових лідерів. Але Путін вирішив розміняти національне надбання на війну.

У результаті – рівень життя падає, НАТО впритул наблизилося до кордонів, покоління українців не пробачать «спецоперації», насамперед лояльні країни дистанціюються від токсичної Росії. Рівень життя росіян стрімко летить у прірву, десятки тисяч гинуть, сотні тисяч – повертаються пораненими фізично та морально, мільйони втрачають упевненість у завтрашньому дні.

6. Путін хворий

Скільки б не запевняли, що президент сильний і сповнений енергії, це не так. Всі бачили руку, що смикалася, неприродні пози, одутле обличчя, зниклу поставу. Чи не щодня в мережі з'являється інформація про проблеми Путіна з фізичним чи ментальним станом.

Стан здоров'я (в т.ч. психічного) диктатора з ядерною кнопкою – предмет пильної уваги всіх західних розвідок та світових лідерів.

7. Божевільний диктатор готовий розпочати ядерну війну

Самовпевнений російський диктатор уже неодноразово натякав на готовність застосувати ядерну зброю. Якщо ризик ядерної катастрофи стане неминучим, Путін разом із рідними, близькими та обслугою встигнуть сховатися в бункері, де житимуть ще довго та щасливо.

А ось мільйони росіян помруть у муках.

8. Росія перетворюється на аналог Північної Кореї

Населення Росії стало заручником Путіна. Межі швидко закриваються. Громадян країни-ізгоя не хочуть бачити ні в Європі, ні в Америці. А незабаром Кремль опустить залізну завісу і над останніми лазівками, куди біжать росіяни, рятуючись від могилізації.

Але життя у закритій країні – це ще й падіння якості життя: не буде імпортних ліків та продуктів, не буде сучасної техніки та послуг. Натомість – вседозволеність влади, тотальна цензура, доноси та війна на роки чи навіть – десятиліття.

9. Росії доведеться «жити без Путіна»

Чим довше триватиме перехід до нової реальності, тим він буде болючішим.

Єдине, що Путін може запропонувати Росії – це тотальна ізоляція! Він вичерпав себе як лідер країни.

Чим довше продовжуватиметься влада Путіна, тим важче Росії знову налагодити відносини зі світом, тим складніше – повернути економічне зростання, тим важче – зупинити відтік з країни розумних людей.

10. Путін не уявляє майбутнього Росії

Виступаючи з приводу анексії українських територій, говорив про що завгодно, тільки не про те, як далі розвиватиметься Росія.

Чому? Він просто не знає. Він може повернути повне трагедій минуле, але не знає, як побудувати світле майбутнє.

А у кошмарному сьогоденні люди виживають за копійки, ховають убитих і за свої гроші збирають могилізованих на вірну смерть за царя, при якому й жити вже не хочеться.

Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома». Відповідальність за матеріали в розділі «Думки вголос» несуть автори текстів

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: