Ростислав Павленко Народний депутат України

Критична залежність. Росія йде на дно

Путін веде Росію до загибелі
фото: Elkin/radio liberty

Після повномасштабного вторгнення практично кожен пакет санкцій поглиблює розрізи економічної бази

На Росії частка імпортної продукції в сегменті верстатобудування досягає 90%, в електроніці – 85%, у програмному забезпеченні – 68%, у фармацевтиці – 64,9%.

Запчастини до Росії надходять у кількості 5-7% від необхідного, що веде до технічного канібалізму та катастрофи у багатьох сегментах.

Експерти роблять висновки, що вирішити проблему за рахунок імпортозаміщення неможливо, що веде до незворотних втрат.

«Технологічні» санкції, спрямовані проти можливості рашистської економіки розвиватися, були запроваджені ще з липня 2014 року. Після повномасштабного вторгнення практично кожен пакет санкцій поглиблює розрізи економічної бази. Аж до її руйнування до дна.

  1. Така ж критична залежність від світу у РФ і в улюбленій рашистами сфері – нафтогазовій. Рашисти на собі відчули, що це не світ не може без російських нафти і газу – а вони мають дедалі менше можливостей продавати свої ресурси. Тому Путін навіть підписав указ, який «дозволяє» знову платити за російський газ в іноземній валюті, відмовившись від сподівань «перевести партнерів на рублі». Чергова рашистська бульбашка луснула.
  2. Велика Британія 1 січня припинила весь імпорт російського скрапленого природного газу.
  3. Через вплив санкцій і вихід з країни-агресора закордонних компаній та інвесторів індекс московської біржі за 2022 рік впав на 43%.
  4. Протягом 2022 року з росії виїхали до 1 млн громадян – більше, ніж за всю холодну війну. При тому виїжджають люди з гідними доходами, бізнесмени, «креативний клас». Це далі знижує здатність економіки до відновлення.
  5. США розпочали полювання за прихованими активами родичів російських олігархів.

Ховати гроші ставатиме дедалі складніше.

І далі ж буде.

Читайте также:
Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома». Відповідальність за матеріали в розділі «Думки вголос» несуть автори текстів

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: