Сергій Борщевський Письменник, дипломат, експерт Центру дослідження Росії

20 років тому Кучма породив Януковича

Свого часу Кучма призначив Януковича прем'єр-міністром
фото: obozrevatel

Не дати розмножитися каїновим нащадкам

«І народився в Еноха Ірад, а Ірад породив Мегуяїла, а Мегуяїл породив породив Метушаїла, а Метушаїл породив Ламеха».

Двадцять років тому Кучма породив Януковича. 16 листопада 2002 року президент України Кучма відправив у відставку уряд Кінаха і надіслав до Верховної Ради подання на призначення прем'єр-міністром Януковича. 21 листопада 2002 розпочалася перша каденція майбутнього державного зрадника на чолі українського уряду. Регіональний ватажок зграї вийшов на загальнодержавний рівень. Згодом Янукович ще двічі ставав главою уряду – по одному разу за президентів Кучми та Ющенка.

Але ж не Януковичем єдиним. За президента Кучми побували в прем'єрах і такі колоритні особи як Лазаренко й Азаров. А ще ж були не менш колоритні глави адміністрації, особливо перший (Табачник) і останній (Медведчук).

А ще ж були за Кучми голова СБУ Леонід Деркач і його син, випускник Академії ФСБ Росії, заступник керівника контрольної служби президента України, згодом консультант президента України і водночас державний зрадник. Був керівник Державного управління справами, нині громадянин Росії Ігор Бакай. І, звичайно ж, був Богуслаєв. І ще, і ще, і ще...

І не лише за Кучми.

Чи не забагато? 

Я адресую це питання сьогоднішнім молодим. Коли все буде Україна – а це неодмінно станеться – не прогавте її. Робіть висновки. Не дайте розмножитися Каїновим нащадкам.

Читайте також:
Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома». Відповідальність за матеріали в розділі «Думки вголос» несуть автори текстів

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: