Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Пропоную заступнику міністра спорту Гоцулу перед відставкою пройти детектор брехні

  • Віктор Шлінчак

   Керівник проекту «Главком»

  • Розсилка
  <span>Голова Федерації легкої атлетики України та перший заступник міністра з питань молоді та спорту Ігор Гоцул</span> - Пропоную заступнику міністра спорту Гоцулу перед відставкою пройти детектор брехні
  Голова Федерації легкої атлетики України та перший заступник міністра з питань молоді та спорту Ігор Гоцул

  «Від сьогодні я починаю акцію за відставку Гоцула з посади першого заступника міністра та президента Федерації легкої атлетики»

  Мене непокоїть ситуація в Міністерстві молоді і спорту України. Після Революції гідності я покладав надії, що з приходом демократів і колишніх політологів в міністерство, вони усвідомлять, наскільки важливим, з точки зору теорії «м’якої сили», є спортивний компонент.

  Останні кілька років переконував своїх друзів-спортсменів не впадати у відчай. Всупереч системі йти вперед, завойовувати медалі, боротися і перемагати. І сподіватися на краще.

  З жалем мушу визнати: три роки чиновники міністерства перемагали спорт. Їх зверхність, самовпевненість та підміна понять, коли невдачі видаються за перемоги, а здорова критика – за «наїзди» на «миролюбних людей», стали щоденною практикою.

  Цинізм зашкалює. Словами Оскара Уальда можна констатувати, що в українському спорті до влади прийшли люди, які «знають усьому ціну, але не розуміють цінностей».  Я усвідомив це давно, коли чотири роки тому почав розробку національної форми для олімпійської збірної (на заміну російської «Боско») з тим, щоб безкоштовно (!!!) передати її нашим олімпійцям. Знайшов меценатів, які готові були оплатити її виготовлення. На хвилі Майдану я робив це на власному ентузіазмі, витрачаючи особисті кошти. Але відверті натяки про хабар у мільйони доларів тоді зупинили весь процес, бо таких грошей, звісно, я не маю.  

  Але не цей урок, за який я вдячний, міністерству та НОКу, спонукає мене до активних дій. Я просто бачу, до чого доводять чергові експерименти над тренерами, професійними спортсменами і любителями. Як замість того, щоб допомагати людям, які розвивають український спорт, міністерство вставляє палиці у колеса та змушує спортивну громадськість до протестів (чого вартий лише останній Наказ про примусове медичне обстеження учасників змагань через підконтрольне міністерству підприємство?).   

  Я готовий свідчити про ці та інші факти на детекторі брехні.

  Так само пропоную публічно пройти детектор брехні і пану Ігорю Гоцулу, який де-факто, на мою думку, нині керує міністерством.

  Перший заступник міністра Жданова може скільки завгодно подавати в суди і відверто брехати в своїх інтерв’ю, але він не розуміє, що у нього вже давно вичерпався ліміт довіри від спортивної громадськості, тренерів, спортсменів і навіть народних депутатів з політичної сили, яка його делегувала в уряд. Як і серед працівників Федерації легкої атлетики, яку він очолює, незаконно суміщаючи з посадою заступника міністра.

  Час вийшов.

  Досить експерементувати над українським спортом!

  Досить прикриватися помилками «попередників» і обіцянками щасливого майбутнього!

  Від сьогодні я починаю акцію за відставку Ігоря Гоцула з посади першого заступника міністра та звільнення його з посади президента Федерації легкої атлетики.

  Впевнений, що на стороні спорту – і правда, і воля.

  Читайте також: 

  Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  ПОПУЛЯРНІ АВТОРИ
  Дмитро Орєшкін
  Дмитро Орєшкін

  Російський політолог

  Мустафа Найєм
  Мустафа Найєм

  Народний депутат

  Микола Сунгуровський
  Микола Сунгуровський

  Директор військових програм Центру Разумкова

  Кирило Сазонов
  Кирило Сазонов

  Політичний оглядач

  Тарас Возняк
  Тарас Возняк

  Головний редактор незалежного культурологічного журналу «Ї»

  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ