Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Скандал у столичному театрі. Відома актриса зробила гучну заяву про звільнення

  • Розсилка
  <p>Римма Зюбіна</p> - Скандал у столичному театрі. Відома актриса зробила гучну заяву про звільнення

  Римма Зюбіна

  Фото: niklife.com.ua

  Можна витерти моє ім’я на сайті театру, але витерти з пам’яті мого серця не вдасться нікому – актриса

  Я прийняла рішення піти з Молодого театру. Мене звинуватили в тому, чого я ніколи не робила. Свою правоту я не змогла довести. Зазвичай вислуховують обидві сторони конфлікту. Тим більше, що конфлікту з мого боку не було.

  Про це на сторінці у Facebook написала актриса Молодого театру Римма Зюбіна.

  «Мене керівник вислухати не захотів. Повірив доносам, наклепам та перекривленій інформації. Змиритися с цією несправедливість неможливо. Тому я вирішила піти.

  Ну, а коли 30.10 відмінили мою виставу з «технічних» причин і поспіхом прибрали моє фото з сайту театру, я переконалась, що прийняла правильне рішення», – повідомила Зюбіна.

  Весь брєд і бруд в подробицях, я обговорювати не бажаю. Можна витерти моє ім’я на сайті театру, але витерти з пам’яті мого серця 22 року служіння Молодому – не вдасться нікому.

  «Я безмежно вдячна кожному, хто по обидві сторони рампи був зі мною. Люблю і не перестаю любити моїх колег за підтримку і партнерство, кожного глядача за Вашу любов, оплески, квіти. Ви всі допомогли мені вирости і стати сьогоднішньою», – написала актриса.

  Нагадаємо, Римма Зюбіна дружина відомого театрального режисера Станіслава Моїсеєва.

  Моїсеєв раніше очолював Молодий театр, а після смерті Богдана Ступки кілька років очолював Театр Франка. Сьогодні Молодий театр очолює Андрій Білоус.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ