рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Вперше в Україні головним режисером театру стане француз

  • Розсилка
  Жуль Одрі<span>&nbsp;пройшов конкурс на посаду головного режисера Франківського драмтеатру</span> - Вперше в Україні головним режисером театру стане француз
  Жуль Одрі пройшов конкурс на посаду головного режисера Франківського драмтеатру

  Одрі має досвід успішної роботи у кількох театрах Парижа та в Сан-Дені

  Режисер з Франції Жуль Одрі буде працювати на штатній основі в Івано-Франківському національному музично-драматичному театрі ім. Івана Франка на посаді головного режисера.

  Про це повідомили сьогодні на прес-конференції у Франківському драмтеатрі.

  Жуль Одрі 12 березня пройшов конкурс на посаду головного режисера театру і невдовзі продовжить свою роботу над прем'єрною постановкою «Калігула». В основі вистави – адаптація написаної 1938 року однойменної п'єси Альбера Камю.  «Я дуже люблю Івано-Франківськ. Тут є атмосфера, душа, яких я не зустрічав у жодному місці України. В вашому театрі є вагомий мистецький напрямок, який мене дуже надихає. Моє завдання – знайти баланс між вашою культурою і новими віяннями з Європи», – розповів Жуль Одрі.

  Під час прес-конференції Жуль прочитав вірш українською мовою.

  Режисер з Парижа має досвід успішної роботи у кількох театрах столиці Франції та в театрі міста Сан-Дені. Задіяний у компанії Future Noir, відомий акціями на підтримку українських політичних в'язнів, у тому числі Олега Сенцова.

  Режисер під час прес-конференції розповів про найближчі плани.   Нещодавно Франківський обласний музично-драматичний театр ім. Івана Франка отримав статус національного. А його керівник Ростислав Держипільський отримав Шевченківську премію.

  Окрім цього, анонсували про незвичну програму у Міжнародний День театру, який відзначатимуть 26 березня. Стартують о 23 годині і вражатимуть глядачів цілу ніч! Подробиці програми повідомлять пізніше.

  До слова, 12 березня, у Департаменті культури Київської міської держадміністрації відбувся конкурс на місце художнього керівника театру «Золоті ворота». Комісія у складі семи осіб одноголосно обрала Ксенію Ромашенко.

  Читайте також матеріал

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ