Військові ліквідували підрозділ «елітних» псковських десантників (фото)

Військові ліквідували підрозділ «елітних» псковських десантників (фото)
Наші військові не просто перемололи в попіл ворожу техніку та самих окупантів, але й змогли встановити осіб, які пішли воювати за російську злочинну владу
фото: командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України

Було вбито чотирнадцять окупантів на знищено дві бойові машини ворога

В одному з районів виконання завдань, воїни 80-ї окремої десантно-штурмової бригади десантно-штурмових військ України знищили десяток окупантів із 76-ї десантно-штурмової дивізії повітряно-десантних військ Збройних сил Росії із міста Псков, цієї елітної російської військової частини. Про це повідомляє командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. За даними відомства, нашим захисникам вдалося ліквідувати дві бойові машини та чотирнадцять осіб із ворожого війська.

Наші військові не просто перемололи в попіл ворожу техніку та самих окупантів, але й змогли встановити осіб, які пішли воювати за російську злочинну владу. Так, в особистих документах одного зі знищених окупантів – старшого лейтенанта Романа Локоткова зазначено, що він проходить військову службу у 728-му окремому батальйоні зв'язку 76-ї десантно-штурмової дивізії.

«Відтепер, зв'язок він точно вже ніде не організує», – прокоментували наші захисники.

Читайте також:

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів