рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Активіст, який кинув яйце в Януковича, став заступником голови Івано-Франківської ОДА

  • Розсилка
  <p>Міністр інфраструктури Владислав Криклій (ліворуч) назвав Дмитра Романюка (праворуч) &laquo;дуже світлим, розумним та принциповим&raquo;</p> - Активіст, який кинув яйце в Януковича, став заступником голови Івано-Франківської ОДА

  Міністр інфраструктури Владислав Криклій (ліворуч) назвав Дмитра Романюка (праворуч) «дуже світлим, розумним та принциповим»

  Заступником голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації призначили Дмитра Романюка

  Заступником голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації призначено Дмитра Романюка, який у 2004 році кинув яйцем у Віктора Януковича.

  Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

  «Герой дня Дмитро Романюк. Пам’ятаєте відео коли кинули яйце в Януковича, людина яка ризикнула таке зробити - це він, нині заступник голови ОДА в Івано-Франківській області. Дуже світлий, розумний і принциповий. Впевнений, що будемо за нього ще чути, як за ефективного менеджера, значно більше», - заявив Криклій.

  Нагадаємо, під час президентської виборчої кампанії 2004 року в кандидата у президенти та прем'єрміністра Віктора Януковича кинули яйцем під час візиту до Івано-Франківська.  Після потрапляння яйцем Янукович упав.  Дмитро Романюк, який це яйце й кинув, тоді був 17-річним студентом економічного факультету.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ