рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Профільний комітет Верховної Ради підтримав законопроєкт «Про медіа»

  • Розсилка
  За підсумками обговорення комітет з питань свободи слова підтримав рішення головного комітету рекомендувати Верховній Раді прийняти проєкт закону «Про медіа» за основу - Профільний комітет Верховної Ради підтримав законопроєкт «Про медіа»
  За підсумками обговорення комітет з питань свободи слова підтримав рішення головного комітету рекомендувати Верховній Раді прийняти проєкт закону «Про медіа» за основу

  Розглядається можливість після першого читання «інтегрувати в єдиний законопроєкт все найкраще, що є в альтернативному»

  Комітет з питань свободи слова рекомендував Верховній Раді прийняти законопроєкт «Про медіа» у першому читанні за основу.

  Про це повідомляє пресслужба парламенту.

  «За підсумками обговорення Комітет з питань свободи слова підтримав рішення головного комітету рекомендувати Верховній Раді прийняти проєкт закону «Про медіа» (№2693) у першому читанні за основу, а альтернативний (№2693-1 «Про медіа в Україні» — ред.) — відхилити», — йдеться у повідомленні.

  Голова підкомітету з питань права громадян на інформацію, одна із авторів законопроєкту Тетяна Циба зазначила:

  «Це системний закон, і він давно на часі, оскільки регулює питання, які досі не були врегульовані, наприклад, онлайн і інтернет-медіа. В тому числі, він розширює повноваження Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, надаючи можливість більше впливати на інформаційну політику держави і карати порушників. Також законопроєкт вирішує питання прозорості медіа, оскільки передбачає розкриття всіх кінцевих бенефіціарів».

  За її словами, розглядається можливість після першого читання «інтегрувати в єдиний законопроєкт все найкраще, що є в альтернативному».

  Також Циба підкреслила, що на даний час відбувається широке обговорення законопроєктів з профільними організаціями, і головний комітет налаштований під час підготовки до другого читання врахувати багато поправок, запропонованих журналістами.

  «Те, що я бачила, то немає протиріч між медіаринком, людьми які працюють в інформаційному просторі, і Комітетом. Там триває конструктивна робота», — наголосила вона.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ