рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Поліція зареєструвало майже 3,5 тисячі заяв про порушення виборчого процесу

  • Розсилка
  Найбільше повідомлень стосуються незаконної агітації, підкупу виборців, хуліганства - поліція - Поліція зареєструвало майже 3,5 тисячі заяв про порушення виборчого процесу
  Найбільше повідомлень стосуються незаконної агітації, підкупу виборців, хуліганства - поліція

  Лідерами з реєстрації правопорушень є Київ, Запорізька, Харківська, Одеська, Донецька і Луганська області

  Поліція зареєструвала 3383 заяв про правопорушення під час передвиборної кампанії. Про повідомив радник міністра внутрішніх справ – голова координаційного штабу МВС Іван Стойко,  Як зазначив Стойко, кількість повідомлень про порушення виборчого законодавства щодня зростає в різних регіонах України.

  «З початку передвиборчої кампанії позачергових парламентських виборів поліція вже зареєструвала 3383 звернення про порушення виборчого законодавства. Відкрито 167 кримінальних проваджень і складено 695 адмінпротоколів. Тільки за минулу добу, 11 липня, зафіксовано 324 повідомлень, відкрито 25 кримінальних проваджень і складено 101 адміністративний протокол. Це говорить про те, що за ці 10 днів, судячи з учорашньої доби, ми будемо проходити пік кампанії, що закінчиться вже наступної п’ятниці», – цитує Стойка прес-служба МВС.

  Радник міністра внутрішніх справ додав, що найбільше повідомлень стосуються незаконної агітації, підкупу виборців, хуліганства. Лідерами з реєстрації правопорушень є Київ, Запорізька, Харківська, Одеська, Донецька і Луганська області.

  За словами Стойка, з 15 липня правоохоронці всіх органів системи МВС: Національна поліція, Національна гвардія, Державна служба з надзвичайних ситуацій, Державна прикордонна і міграційна служби переходять на посилений варіант несення служби.

  Позачергові парламентські вибори в Україні відбудуться 21 липня.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ