Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Київському СІЗО немає списків і бюлетенів — Денісова

  • Розсилка
  У Київському СІЗО немає списків і бюлетенів — Денісова

  Вибори мали розпочатися о 8 год, але вони не почалися: членів комісії немає, списків немає, бюлетенів немає, - омбудсмен

  Уповноважений ВР з прав людини Людмила Денісова відвідала Київське СІЗО та зафіксувала, що вибори там вчасно не розпочалися. Відповідне відео вона виклала у Facebook.

  «Нам повідомили, що вся комісія присутня на об'єкті. Ми прийшли сюди, а їх на об'єкті немає. Вибори мали розпочатися о 8 год, але вони не почалися. Членів комісії немає, списків немає, бюлетенів немає», - сказала Денісова.  Вона також поінформувала, що представник Уповноваженого з дотримання прав дитини та сім'ї Оксана Філіпішина спільно з представниками громадськості провели моніторинг дотримання виборчих прав у територіальному медичному об’єднанні «Психіатрія» у м.Києві. Виборча дільниця в установі відкрилася вчасно.

  Представник Уповноваженого з дотримання прав жителів Автономної Республіки Крим та м.Севастополя Ісмаїл Халіков спільно з громадськими моніторами провели моніторинг дотримання виборчих прав у ДУ «Херсонський слідчий ізолятор». В установі спеціальна дільниця відкрилася вчасно.

  Представник Уповноваженого ВРУ з прав людини у південних областях Олександр Остапенко спільно з представниками громадськості провели моніторинг дотримання виборчих прав у пенітенціарних установах Одещини.

  Зокрема, вони відвідали Одеське СІЗО, Чорноморську виправну колонію, Одеську виправну колонію та Південну виправну колонію. Виборчі дільниці у цих установах розпочали роботу вчасно. Організація виборчого процесу відбувається згідно з законодавством.

  Представник Уповноваженого ВРУ з прав людини у західних областях Світлана Семчишин разом з громадськими моніторами перевірила дотримуються виборчі права громадян у Львівській установі виконання покарань №19. Моніторинговою групою було зафіксовано, що дільниці були відкриті своєчасно.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ