У травні на водоймах країни потонуло 65 людей

У травні на водоймах країни потонуло 65 людей

Рятувальники розпочали перевірку місць відпочинку біля води, а також проводять інформаційно-роз'яснювальну роботу з громадянами

Кількість нещасних випадків на водоймах України продовжує збільшуватись. Найпоширенішою причиною загибелі на воді є саме недотримання правил безпечної поведінки громадянами. Зокрема, це купання в не обладнаних для цього місцях та переоцінка власних можливостей. Про це повідомляє прес-служба ДСНС України.

Так, 19 травня із села Стебне Звенигородського району до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС в Черкаській області надійшла інформація про те, що під час купання у місцевому ставку потонув 19-річний юнак. Пошуки, організовані місцевими мешканцями, успіху не мали. Тож, вони викликали рятувальників. Тіло загиблого було знайдене та доставлене до берега вже 23 травня.

У свою чергу, 23 травня у столиці, водолази Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС у Києві вилучили з р. Дніпро двох потопельників.

Крім того, справжнє лихо трапилося того ж дня на Закарпатті, де течією віднесло хлопчика 2009 року народження. Знайшли його місцеві мешканці вже наступного дня поблизу смт Воловець у р. Вича (близько 3 км від місця зникнення).

З початку травня на водоймах країни загинуло 65 людей. Загалом, з початку року на водоймах країни вже потонуло 248 людей, з яких 21 дитина. При цьому врятовано 127 людей, у тому числі 20 дітей.

Тож, аби зменшити показники загибелі на водних об'єктах, фахівці Служби порятунку розпочали перевірку місць відпочинку біля води, а також проводять інформаційно-роз'яснювальну роботу з громадянами щодо дотримання правил безпечної поведінки під час відпочинку. Проте, найбільш дієвим превентивним методом є власна обачність та відповідальність кожного громадянина.

Державна служба України застерігає: для того, щоб уникнути трагедії під час відпочинку, необхідно завжди дотримуватися елементарних правил безпеки

  • пам'ятайте - відпочивати та купатися можна лише на спеціально обладнаних пляжах;
  • ніколи не пірнайте в незнайомих місцях;
  • не лишайте дітей без нагляду біля води та не дозволяйте їм самостійно відвідувати місцеві ставки та річки;
  • не запливайте далеко. Ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо ви не впевнені у своїх силах;
  • не заходьте у воду в стані алкогольного сп'яніння;
  • слідкуйте за штормовими попередженнями і не виходьте у плавання на човнах при сильних поривах вітру.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: