рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Пакет підтримки економіки повинен включати зниження залізничних тарифів, - експерт

  • Розсилка
  Економічна криза, спровокована коронавірусом, може затягнутися, - Прозоров - Пакет підтримки економіки повинен включати зниження залізничних тарифів, - експерт
  Економічна криза, спровокована коронавірусом, може затягнутися, - Прозоров

  Зниження залізничних тарифів допоможе бізнесу в кризу зберегти робочі місця і пройти цей період з меншими втратами, - Прозоров

  Держава повинна запропонувати пакет стимулювання економіки в кризу, що включає зниження тарифів на вантажні перевезення залізницею. Про це заявив президент Українського товариства фінансових аналітиків Юрій Прозоров.

  «Промисловці повинні вимагати від держави в особі Кабінету міністрів України, щоб вони змінили пріоритети для «Укрзалізниці». Не тільки не підвищення тарифів, а надання у вигляді пакету стимулювання економіки зниження тарифів на вантажні перевезення», - сказав Прозоров.

  На його думку, це допоможе бізнесу в кризу зберегти робочі місця і пройти цей період з меншими втратами. До того ж він вважає, що зниження тарифів має бути на тривалий період, оскільки, на його думку, економічна криза, спровокована коронавірусом, може затягнутися.

  «Я очікую не одного такого, що квітень-травень, і в червні все вирівняється, а, швидше за все, буде ще осінній великий удар цієї коронаекономічної кризи. А, можливо, це затягнеться і на 2020-2021 рік», - сказав Прозоров.

  Нагадаємо, раніше міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив, що не вдасться обійтися без збільшення тарифів «Укрзалізниці» на вантажоперевезення, зазначивши при цьому, що затвердження нового договору на надання послуг залізницею з організації перевезень вантажів відклали до липня.

  У свою чергу ексміністр інфраструктури Володимир Омелян вважає, що підвищення «Укрзалізницею» тарифів на вантажні перевезення в умовах кризи є непродуманим кроком, оскільки це завдасть удару по експортоорієнтованим підприємствам.

  У той же час у Першій енергетичної асоціації України заявили, що підвищення тарифів на залізничні вантажоперевезення збільшить логістичні витрати вугледобувної галузі на 3,5 млрд грн в рік, що негативно вплине на роботу енергетичної системи країни.

   


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ