рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Фонтани на Майдані готові до консервації (фото)

  • Розсилка
  Фонтани накриють спеціальною конструкцією - Фонтани на Майдані готові до консервації (фото)
  Фонтани накриють спеціальною конструкцією
  Фото: Київводфонд

  Зовнішнє обладнання фонтанів демонтовано

  Водограї на Майдані Незалежності у Києві активно готуються до зими. Про це повідомляє Спеціалізоване водогосподарське комунальне підприємство «Київводфонд».

  Вже демонтовано зовнішнє обладнання фонтанів й проведено необхідні санітарно-профілактичні роботи.

  Тепер фонтани повністю готові до накриття спеціальною конструкцією, яка буде захищати їх від зовнішніх пошкоджень та забруднень.  Нагадаємо, 30 вересня фонтани Києва припинили свою роботу й відправляться на зимовий відпочинок

  Вже з травня 2020 року столичні водограї відновлять свою роботу й будуть дарувати задоволення жителям міста.

  На сьогодні СВКП «Київводфонд» здійснює роботи з експлуатації 8 столичних фонтанів, а саме: на Майдані Незалежності – «Великий» та комплекс шести водограїв «Малі» (парна сторона вул. Хрещатик), фонтани «Водяна куля», «Каскадний» і «Засновники Києва» (непарна сторона вул. Хрещатик), а також фонтан «Хрещатик» на вул. Хрещатик, 25, фонтан на вул. Великій Васильківській, 119-121 та унікального комплексу в акваторії Русанівського каналу.

  Нагадаємо, до кінця 2019 року заплановано проведення капітального ремонту фонтану на вулиці Велика Васильківська, 119-121, який був збудований близько 30 років тому. Ремонт включатиме заміну гранітного облицювання, заміну електрокабелів, оновлення приладів підсвітки – близько 90 шт. та встановлення нового насосного обладнання – 15 шт.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ