Мешканці Київщини отримують «липові» запити з податкової
![Мешканці Київщини отримують «липові» запити з податкової](/img/article/8137/93_main-v1641975597.jpg)
Податківці просять громадян повідомляти правоохоронні органи про фіктивні запити
На Київщині до платників податків надходять фіктивні запити від «слідчих Податкової служби». Про це повідомляє пресслужба Головного управління Державної податкової служби в Київській області.
«Незважаючи на безліч повідомлень про те, що податкова міліція припинила свою діяльність, до податкової служби Київщини звертаються платники з питанням щодо надходження на їхню адресу запитів ГУ ДПС у Київській області про надання документів за підписом старшого слідчого з особливо важливих справ першого відділу РКП СУФР Головного управління Державної податкової служби у Київській області», – йдеться в повідомленні.
ДПС зазначає, що в організаційній структурі Податкової Київщини слідчі підрозділи та відповідні посадові особи відсутні.
Головне управління ДПС у Київській області просить платників податків бути пильними, уважними та не реагувати на «липові» запити.
«У разі надходження таких запитів відразу повідомляйте правоохоронні органи та управління з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДПС у Київській області (044) 200-37-82», – закликають податківці.
Нагадаємо, з 1 січня 2022 року почали діяти зміни у системі оподаткування юридичних та фізичних осіб-резидентів України.
Коментарі — 0