Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  На Київщині поліція опломбувала біл-борди клона «Слуги народу» (фото)

  • Розсилка
  Заклеєний біл-борд кандидата Ярослава Яременка - На Київщині поліція опломбувала біл-борди клона «Слуги народу» (фото)
  Заклеєний біл-борд кандидата Ярослава Яременка
  Фото: Опора

  Кандидат-самовисуванець використовував в агітації символіку партії «Слуга народу»

  У Білій Церкві Київської області кандидат від «Слуги народу» заявив у поліцію, що кандидат-самовисуванець використовує в агітації символіку, подібну до вище названої партії. Відтак, поліція опломбувала біл-борди кандидата як речові докази у справі. Про це повідомляють спостерігачі Громадянської мережі «Опора».

  Кандидат у народні депутати у 90-му виборчому окрузі Ярослав Яременко розмістив у місті Біла Церква біл-борди, де представляє себе головою ГО «Слуга народу», а їхня кольорова гама нагадує кольори, які використовує політична партія «Слуга народу». Між тим, сам Яременко не є членом або кандидатом від цієї партії.

  Кандидат у депутати від партії «Слуга народу» у 90-му виборчому окрузі Юрій Нестерчук 2 липня написав заяву в поліцію на Яременка, де стверджується, що останній здійснив злочинні дії, що мають ознаки ч. 1 ст. 157 Кримінального кодексу України. Зазначимо, у цій статті йдеться про перешкоджання вільному здійсненню громадянином свого виборчого права або права брати участь у референдумі та перешкоджання діяльності іншого суб'єкта виборчого процесу.  4 липня поліція Білої Церкви заклеїла чорною плівкою 17 агітаційних біл-бордів на користь Яременка, розміщених у місті. На кожному з них правоохоронці залишили повідомлення про те, що дані об’єкти є речовими доказами у кримінальному проваджені за ч. 1 ст. 157 Кримінального кодексу України.  У відповідь на це кандидат Яременко написав скаргу до Центральної виборчої комісії та окружної виборчої комісії, де зазначає, що такі дії поліції спрямовані на користь одного з кандидатів та є втручанням у виборчий процес. 

  15 липня окружна виборча комісія провела засідання, на якому розглядали скаргу. У зв'язку зі зверненням члени комісії прийняли рішення звернутися до Генеральної прокуратури України та Державного бюро розслідувань.

  Як зазначають спостерігачі «Опори», від початку виборчого процесу кандидат-самовисуванець Ярослав Яременко будував свою передвиборчу кампанію, використовуючи ознаки партії «Слуга народу», хоча не є ні членом партії, ні кандидатом від неї.

  Нагадаємо, керівник штабу «Слуги народу» Олександр Корнієнко в ексклюзивному інтерв’ю «Главкому» пояснив велику кількість клонів їхньої політсили.

  Згідно з останнім опитування Київського міжнародного інституту соціології, за «Слугу народу» готові проголосувати 52,3% опитаних, які визначилися і готові голосувати.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ