Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  На столичному вокзалі відкриється інтерактивна виставка Ukraine WOW

  • Розсилка
  На виставці можна буде здійснити віртуальний політ над Батьківщиною-матір’ю - На столичному вокзалі відкриється інтерактивна виставка Ukraine WOW
  На виставці можна буде здійснити віртуальний політ над Батьківщиною-матір’ю

  Кожен охочий зможе помандрувати Україною, не виходячи з Центрального залізничного вокзалу

  13 листопада на центральному залізничному вокзалі в Києві відкриється інтерактивна виставка Ukraine WOW. Виставка відкриється в новому виставкому просторі, який знаходиться біля 14-ї колії та платформи «Київ-Бориспіль Експрес». Про це повідомляють організатори.

  Для відвідування виставка буде відкрита з 14 листопада по 29 грудня з 11:00 по 20:00

  Пролетіти над Батьківщиною-матір’ю, подивитися в телескоп Миколаївської астрономічної обсерваторії, побачити оригінали робіт Малевича та Архипенка, дізнатися, як народжується бурштин і як виглядали перші срібні гривні Київської Русі, та багато іншого.

  Тут кожен охочий мандруватиме Україною, не виходячи з Центрального залізничного вокзалу.

  Проєктом Ukraine WOW «Укрзалізниця» відкриває новий виставковий простір, приміщення колишнього багажного відділення, яке не експлуатувалося з 2000-х років. Тепер це новий майданчик площею понад 3000 кв. м для виставок, конференцій, показів мод. І все це — прямо в серці української столиці.

  Виставка Ukraine WOW покликана розповісти про все найкраще, що є в Україні, та надихнути українців більше подорожувати.

  Над створенням Ukraine WOW працює агенція Gres Todorchuk. Кураторами проєкту стали Ксенія Малих та Євгеній Стасіневич. Дизайн Ukraine WOW розробила агенція Banda, автори бренду України — Ukraine NOW. Мультимедійні інсталяції готує команда Photinus.

  Серед численних партнерів Ukraine WOW: Ukrainer, Depositphotos, «Книга-мандрівка. Україна», Expolight, музеї та приватні інституції.

  Інформаційний партнер виставки – «Главком».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ