У столичній школі вчителька побила хлопчика з інвалідністю (відео)

У столичній школі вчителька побила хлопчика з інвалідністю (відео)
Вчителька різко смикає дитину
Фото: скріншот із відео

Жорстоке ставлення вчительки до дітей тривалий час лишалося прихованим

У столичному навчальному закладі №58, що у Шевченківському районі Києва, вчителька побила учня з інвалідністю. Про це в своєму Telegram-каналі повідомив народний депутат від «Слуги народу» Павло Сушко.

Нардеп опублікував відео інциденту. На кадрах видно, що жінка жорстоко хапає хлопчика, б'є його по обличчю і руках, а також різко смикає.

Сушко уточнив, що відео зняв асистент вчителя. «Таке ставлення до дітей довгий час залишалося прихованим. Поки асистент вчителя не витримав і не надіслав це відео мамі», – повідомив він.

В інклюзивному класі вчаться дві дитини з інвалідністю. «Учитель не знаходить інший підхід і спільну мову з дитиною з розладами аутистичного спектру, крім як через рукоприкладство й агресію», – зазначив нардеп.

Сушко повідомив, що цей інцидент стане предметом розслідування тимчасової слідчої комісії. Крім того, є звернення до правоохоронних органів.

Як повідомлялося, в Україні проблема булінгу стала помітнішою. За два роки в суді розглянуто близько 600 справ. Про це в інтерв’ю «Главкому» розповів освітній омбудсмен Сергій Горбачов.

В українських школах часто фіксують випадки булінгу. В одній із територіальних громад Житомирського району підліток заради розваги булив на навчальних веб-платформах учителів, попередньо зламавши їх акаунти.

У Черкасах батьки учнів звинуватили вчительку молодших класів у булінгу. Дітей начебто обзивають, батьків шантажують. На Херсонщині школярі труїли 13-річну однокласницю, розсилаючи її інтимні фото.

Штраф у розмірі 850 гривень отримала матір школяра, який вчиняв булінг (цькування) щодо вчителя української мови та літератури.

На Сумщині вчитель креслення силою виштовхав ученицю з класу. Відео потрапило в соцмережі.

Київський молодіжний центр запускає спеціальний проєкт із протидії булінгу. Як зазначають ініціатори, проєкт розроблений для педагогів, батьків, психологів, а також учнів.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: