рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У Дубаї відкрився науково-дослідний центр, який вивчатиме ефективність сонячних електростанцій

  нова енергія
  • Розсилка
  У Дубаї відкрився науково-дослідний центр, який вивчатиме ефективність сонячних електростанцій

  Дубай готується перейти на 75% використання енергії з альтернативних джерел до 2050 року

  Управління енерго- і водопостачання в Дубаї (DEWA) відкрило новий центр досліджень і розробок на базі Сонячного парку імені Мохаммеда ібн Рашид аль-Мактума. Про це пише видання Power Engineering Internaitonal.

  «Ми прагнемо передбачати і формувати майбутнє енергетичної галузі, впроваджуючи інноваційні технології на всіх етапах реалізації стратегічних проектів. Відкриття парку - важливий крок на шляху до досягнення цілей сталого розвитку ОАЕ, таких як перехід на 75% використання енергії з альтернативних джерел до 2050 року», - сказав генеральний директор DEWA Аль Тейер.

  Новий науково-дослідний центр включає ряд випробувальних лабораторій для вивчення продуктивності і надійності сонячних електростанцій.

  За повідомленням DEWA, команда вчених центру вже опублікувала понад 40 наукових робіт і має один патент. Дослідження охоплюють широкий спектр сучасних технологій, таких як розумні енергомережі, аналітика даних і 3D-друк, що відкриває широкі можливості для інновацій в області підвищення енергоефективності і впровадження інфраструктурних рішень.

  При будівництві в дослідному комплексі були встановлена система сонячних панелей, завдяки чому вдалося знизити його енергоспоживання на 25%.

  Раніше повідомлялося, що дитяча поліклініка в Одесі переходить на сонячну енергію.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ