Саакашвілі зібрав віче біля Ради та обіцяє оголосити подальший «план дій»

  У центрі Києва почалося віче Саакашвілі і його прихильників
  Сьогодні ввечері на території наметового містечка біля Верховної Ради України почалося віче Михайла Саакашвілі і його прихильників. «Сьогодні ми збираємо віче тут... план я вже можу анонсувати: прибрати злочинне угруповання з правоохоронних органів України законним шляхом і почати процедуру імпічменту організованого злочинного угруповання на
  • 6 Грудня, 2017, 18:46
  • Розсилка
  Михайло Саакашвілі
  Михайло Саакашвілі

  У центрі Києва почалося віче Саакашвілі і його прихильників

  Сьогодні ввечері на території наметового містечка біля Верховної Ради України почалося віче Михайла Саакашвілі і його прихильників.

  «Сьогодні ми збираємо віче тут... план я вже можу анонсувати: прибрати злочинне угруповання з правоохоронних органів України законним шляхом і почати процедуру імпічменту організованого злочинного угруповання на чолі з Порошенком», - заявляв раніше Саакашвілі.

  Нагадаємо, Луценко обіцяє, що до кінця дня Саакашвілі вже буде в статусі підозрюваного.

  Раніше повідомлялося, що Саакашвілі оголосили підозру щодо сприяння злочинній організації. За даними Генпрокуратури, лідер «Руху нових сил» співпрацював зі поплічниками колишнього президента Віктора Януковича, щоб захопити державну владу в Україні.

  Зокрема ГПУ зафіксувала отримання оточенням Саакашвілі близько $0,5 млн від бізнесмена Сергія Курченка для проведення мітингів. 

  Речниця партії «Рух нових сил» Мар’яна Поштар заявила, що «ніяких процесуальних документів Саакашвілі не підписував і не отримував. Ні він, ні його адвокати. Йому навіть не вручили повідомлення про підозру».

  6 грудня ГПУ направила підозру Саакашвілі на його адресу.

  Генеральний прокурор Юрій Луценко закликав Михайла Саакашвілі прийти на допит до Служби безпеки України зранку 6 грудня. 

  Саакашвілі заявив, що залишатиметься під будівлею Верховної Ради України.

  Національна поліція України розпочала розшук Саакашвілі.

  Читайте матеріал «Главкома» Міхо на даху. Шалений день Саакашвілі  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ