Депутатку Буймістер виключили з фракції «Слуга народу»

Депутатку Буймістер виключили з фракції «Слуга народу»
Людмила Буймістер не голосувала за закон про олігархів
фото з відкритих джерел

Рішення про виключення Буймістер пов'язане з її голосуваннями в Раді

Народну депутатку Людмилу Буймістер, яка голосувала проти законопроєкту про олігархів, виключили з фракції «Слуга народу». Відповідну заяву фракції зачитав на засіданні у вівторок голова Верховної Ради Руслан Стефанчук.

«Прийшла інформація від фракції «Слуга народу», яка говорить про те, що відповідно до ч. 3 ст. 60 закону «Про регламент Верховної Ради» повідомляємо про виключення зі складу депутатської фракції політичної партії «Слуга народу» у Верховній раді 9-го скликання Буймістер Людмилу Анатоліївну», – заявив Стефанчук.

Нагадаємо, напередодні ввечері фракція «Слуги народу» проголосувала за виключення народної депутатки Людмилу Буймістер.

Як зазначила заступниця голови фракції «Слуга народу» Євгенія Кравчук, рішення про виключення Буймістер пов'язане з її голосуваннями в Раді, в тому числі щодо законопроєкту про олігархів.

«У Людмили дуже багато голосувань врозріз з фракцією, в тому числі червоним за законопроєкт про олігархів», – уточнила Кравчук.

Раніше народна депутатка Людмила Буймістер прокоментувала інформацію про своє можливе виключення з фракції Слуга народу. На початку жовтня вона розповіла, що дізналася про це зі ЗМІ. Утім жодних офіційних розмов на цю тему з нею ніхто не вів, заявила раніше Буймістер в інтерв’ю «Главкому».

Нардепка від «Слуги народу» Людмила Буймістер заявляла, що помилки та колізії, які були допущені під час голосування за законопроєкт про олігархів, вимагають повторного голосування.

Голова партії Олександр Корнієнко заявляв, що у Слузі народу розглядають можливість виключення з фракції народного депутата Людмили Буймістер.

Таке рішення пов'язане з тим, що Буймістер не голосувала за закон про олігархів.

Нагадаємо, 23 вересня Верховна Рада України прийняла закон про створення реєстру олігархів і про позбавлення їх деяких прав. Законопроєкт №5599 президента Володимира Зеленського у цілому підтримали 279 депутатів. Законопроєкт №5599 був поданий у Раду президентом Володимиром Зеленським на початку червня. 23 вересня його підтримано остаточно.

Закон має назву «Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну та політичну вагу в суспільному житті (олігархів)». Його підтримали 279 депутатів із фракцій «Слуга народу»(229 голосів) та груп «Довіра»(15), «За майбутнє»(18) і «Голос»(11).

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів
Дата публікації новини: