рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  В Одесі працюють додаткові бригади санітарного прибирання вулиць

  • Розсилка
  В Одесі працюють додаткові бригади санітарного прибирання вулиць

  У пікові місяці туристичного сезону в Одесі організовані додаткові бригади з санітарного прибирання вулиць у центральній частині міста

  За дорученням першого заступника Одеського міського голови Анатолія Орловського в Одесі на літній період, у пік туристичного сезону, організовані додаткові бригади з санітарного прибирання вулиць у центральній частині міста.

  У звичайному режимі в роботах з прибирання міських вулиць щодня задіяні понад 1800 працівників комунальних підприємств ЖКС, «Міськзелентрест», «Міські дороги», «Сервісний центр» та ін. Також з 5:00 до 7:00 години ранку працює підмітально-прибиральна і поливомийна техніка.

  У свою чергу, двірники житлово-комунальних сервісів щодня виходять на прибирання двічі на день: рано вранці і після обіду. Проте, як показав досвід, через великий наплив туристів такого прибирання недостатньо. У зв'язку з цим було прийнято рішення про створення додаткових бригад з санітарного прибирання вулиць.

  Тепер щодня для підтримки належного санітарного стану вулиць Одеси додатково працює три бригади прибиральників КП «Міські дороги». У роботах також задіяно три підмітально-прибиральних машини. З 16:00 і до 21:00 співробітники підприємства виконують рейд центральними вулицями Одеси і за необхідності звільняють урни від сміття, що нагромадилося, прибирають випадкове сміття з тротуарів, доріг (під бортом) і смужок безпеки.

  Планується, що такі рейди проводитимуться щодня до вересня.

  Виконання зазначених робіт знаходиться на постійному контролі першого віце-мера Одеси Анатолія Орловського.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ