рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  В Одесі з’явилася перша добровільна пожежна команда

  • Розсилка
  Одеським рятувальникам стала допомагати команда з 12 пожежників-добровольців - В Одесі з’явилася перша добровільна пожежна команда
  Одеським рятувальникам стала допомагати команда з 12 пожежників-добровольців
  Фото Pushkinska.net

  Добровільні пожежні самостійно можуть впоратися з невеликими вогнищами загоряння. Коли потрібно підвести воду, або потрібно більше людей, або техніка, яка є у ДСНС, вони звертаються за допомогою

  Одеським рятувальникам стала допомагати команда з 12 пожежників-добровольців. Це 4 варти, в кожну з яких заступає по 3 людини – 1 водій та 2 бійця, повідомляє Pushkinska.net.

  Як зазначається, «це перша така команда в країні, яка працює без оплати, у свій вільний час».

  У добровільних пожежних підписаний договір з ДСНС. Вони працюють на основі інструкції про взаємодію, де чітко прописано, як і що робити, і на підставі тих самих нормативних баз, що є у ДСНС.

  Добровільні пожежні самостійно можуть впоратися з невеликими вогнищами загоряння. Коли потрібно підвести воду, або потрібно більше людей, або техніка, яка є у ДСНС, вони звертаються за допомогою. Для цього у них є радіозв’язок безпосередньо зі службою.  «Щойно приїжджають співробітники ДСНС, ми відразу переходимо під їх командування», – зазначають добровольці.

  Пожежні їздять на Volkswagen Т5, який вони допрацювали за власними кресленнями, щоб зробити універсальним для аварійно-рятувальних робіт. Їм потрібно ще три таких авто – для кожного з патрулів.

  Ідея з добровільною пожежною командою, за словами патрульних, прийшла їм після масштабної пожежі в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу на вулиці Троїцькій, 25, де 4 грудня 2019 року загинуло 16 людей.

  Нагадаємо, у Вінниці відбудеться онлайн-лекція про історію пожежної охорони міста.

  Читайте також:

   


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ