«Будь здоровий, будь у формі»: легендарний Зідан показав, як тренується на карантині (фото)

Головний тренер мадридського «Реала», видатний у минулому французький футболіст Зінедін Зідан показав, як підтримує форму в умовах карантину, який був введений через загрозу поширення коронавірусу.

«Залишайся вдома, будь здоровий, будь у формі. Залишайся активним. Займайся спортом», - написав Зідан у своєму Instagram, прикріпивши фотографії фізичних вправ.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений zidane (@zidane)

Зідан вперше очолив «Реал» в 2016 році. Під його керівництвом «Королівський клуб» став чемпіоном Іспанії і виграв Лігу чемпіонів три рази поспіль. Після цього французький фахівець пішов у відставку за власним бажанням. Через дев'ять місяців тренер повернувся в «Реал».

У нинішньому сезоні «Реал» посідає друге місце в турнірній таблиці чемпіонату Іспанії після 27 турів. У Лізі чемпіонів клуб дійшов до 1/8 фіналу, де в першому матчі на своєму полі програв «Манчестер Сіті» (1:2).