Ексфутболіст збірної Франції знепритомнів під час гри чемпіонату Саудівської Аравії

Гоміс - чемпіон Туреччини та володар Кубку Франції
Світлина - Football.ua

Форвард не вперше втратив свідомість під час професійного матчу

Колишній нападник збірної Франції Бафетімбі Гоміс знепритомнів під час гри.

Під час матчу 26-го туру чемпіонату Саудівської Аравії проти «Аль-Ахлі» форвард «Аль-Хіляль» під час розіграшу кутового француз раптово впав на газон. На поле відразу ж вибігли медичні працівники, які надали допомогу футболістові. Через деякий час він прийшов до тями і продовжив грати.

У 35-річного нападника знизилася частота серцевих скорочень, що призвело до падіння артеріального тиску.

Примітно, що Гоміс зміг відіграти всі 90 хвилин ігрового часу. Його «Аль-Хіляль» програв з рахунком 1:2.

Зауважимо, що у 2018-му виступаючи в складі «Галатасарая» Бафетімбі впав без свідомості в першому таймі, але продовжив гру.

Загалом Гоміс встиг зіграти 12 поєдинків за збірну Франції, а також виступав за «Марсель», «Суонсі», «Ліон» і «Сент-Етьєн».