рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Євро-2019 з шахів: українки Гапоненко і Ушеніна продовжують переслідувати лідерів

  • Розсилка
  Юлія Осьмак перемогла і приблизилася до лідируючої групи - Євро-2019 з шахів: українки Гапоненко і Ушеніна продовжують переслідувати лідерів
  Юлія Осьмак перемогла і приблизилася до лідируючої групи
  Шахова Україна

  Також до лідируючої групи наблизилася Юлія Осьмак

  В Анталії(Туреччина) відбулися партії шостого туру особистого чемпіонату Європи з шахів серед жінок.  Обидві українки, які ідуть серед лідерів, другу половину змагань розпочали з нічиїх: Інна Гапоненко розійшлася миром білими з Белою Хотенашвілі з Грузії, Ганна Ушеніна чорними - з Еліною Даніелян з Вірменії.

  Таким чином, Інна і Ганна мають по 4,5 очка з шести можливих і посідають наразі десяте і 11-те місця. Лідирує росіянка Аліна Кашлінская - 5,5 пунктів, другою йде Марі Себаґ з Франції - 5 очок. Разом із українками по 4,5 очка мають ще восьмеро шахісток.

  На 19-те місце після сьогоднішньої перемоги білими над Анною Сарґсян піднялася киянка Юлія Осьмак. Відтепер у неї чотири очки.

  По 3,5 очка мають Наталія Букса, Євгенія Долуханова і Наталія Жукова, по три - Ольга Бабій, Марія Жукова, Анастасія Рахманґулова. Два очки у Ірини Петрової.

  В сьомому турі Ушеніна зіграє білими з Ульвією Фаталієвою з Азербайджану, Гапоненко - чорними з Анастасією Парамзіною з Росії, Осьмак - чорними з Маріною Брунелло з Італії.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ