Шевченко проти Зінченка: онлайн фіналу Ліги чемпіонів

Сьогодні визначиться переможець Ліги чемпіонів
Фото з відкритих джерел

Головний тренер збірної вболіватиме за «Челсі», а капітан національної команди грає за «Манчестер Сіті»

У Порту сьогодні визначиться найсильніша команда Європи. У фіналі Ліги чемпіонів зустрічаються «Манчестер Сіті» та «Челсі».

Захисник Олександр Зінченко – в стартовому складі «Манчестер Сіті». Андрій Шевченко, колишній гравець «Челсі» і наставник української збірної – на трибуні. Там же і головний тренер «Динамо» Мірча Луческу.

Стартові склади

«Манчестер Сіті»: Едерсон – Уокер, Діаш, Стоунс, Зінченко – Гюндоган, де Брюйне, Стерлінг – Марез, Фоден, Бернарду Сілва.

«Челсі»: Менді – Чілуелл, Рюдігер, Тіагу Сілва, Аспілікуета – Канте, Маунт, Жоржинью, Джеймс, Хаверц – Вернер.

Команди завершують розминку.

1_05

Зазначимо, що Олександр Зінченко - третій українець у фіналах Ліги чемпіонів. У Андрія Шевченка та Анатолія Тимощука - по два трофеї.

Поки головний тренер знаходиться в Порту, гравця збірної України, які готуються до чемпіонату Європи, закидали яйцями і обсипали борошном захисника Віталя Миколенка.

Відкриття вражає. Феєрверк, космонавти у воді...

3_03

1 хв. Матч розпочався

5 хв. Манчестер Сіті звично взяв м'яч під контроль. На полі все напружено, але спокійно

10 хв. Боротьба йде на кожному клаптику поля. Міг забивати Стерлінг, але обіграв воротаря і вирішив бити п'ятою - воротар Челсы выдвыв загрозу.

Челсі відповів моментом Вернера. Тімо не зміг влучити по м'ячу, знаходячись у 10 метрах від воріт.

4_04

Ось момент Стерлінга

6_01

14 хв. Супершанс втрачає Челсі! Тімо Вернер втратив можливість відкрити рахунок - був перед воротами, але влучив у руки голкіперу.

15 хв. Вернер знову на ударній позиції. Невлучно.

21 хв. Аспілікуета перервав небезпечний простріл Де Брюйне.

23 хв. Челсі діє гостріше.

28 хв. Момент у Сіті! Рюдігер блокує удар Фодена.

33_06

30 хв. Ще один момент у Фодена! Трішки йому не вистачило, щоб дотягнутися до м'яча.

35 хв. Гюндоган отримує попередження.

38 хв. Хаверц демонструє техніку перед Зінченком.

42 хв. ГОЛ! Хаверц виводить Челсі вперед.

12

45 хв. Перерва. Челсі веде перед. Манчестер Сіті кілька свої нагод не використав, а ось "сині" один момент реалізували.

РОЗПОЧАВСЯ ДРУГИЙ ТАЙМ

48 хв. Небезпечний штрафний виконували гравці Манчестер Сіті - невдало.

52 хв. В архівах знайшли фото 2014 року, коли юні Джеймс і Фоден розпочинали суперництво.

e2leacqxwaihd9c

55 хв. Важко буде Манчестер Сіті зрівняти рахунок. Челсі захищається дуже щільно. Коли ж не встигає, б'є по ногам суперникам.

22_05

59 хв. Вирубили Де Брюйне. Капітан залишив поле. Вийшов Жезус.

61 хв. Гравці МанСіті вимагають пенальті. Арбітр Матео Лаос непохильний - м'яч влучив у руку захиснику Челсі після рикошету.

64хв. На поле вийшов колишній гравець Шахтаря Фернандіньо. Замість Бернарду Сілви. Він уміє дати гостру передачу

66 хв. Челсі відповідає своєю заміною Вернера замінив Пулішич.

69 хв. Пулішіч ледве не втік на побачення з воротарем МанСіті.

73 хв. МОМЕНТ! Пулішіч не зумів реалізувати вихід віч-навіч з голкіпером МанСіті - м'яч полетів в бік від воріт.

74 хв. МанСіті провів гостру атаку, але до завершального удару справа не дійшла.

85 хв. Нічого не виходить у Манчестер Сіті. Челсі перекрив усі підступи до воріт. Був моемнт в Агуеро, але аргентинець, який проводить останній матч за команду, віддав м'яч у руки Менді.

90 хв. Сім хвилин додав арбітр.

90+7. Матч завершено. Челсі - переможець Ліги чемпіонів.