рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Росія призупинила єдиний з діючих крупний спортивний турнір світового календаря

  • Розсилка
  Турнір претендентів обіцяють відновити з восьмого туру - Росія призупинила єдиний з діючих крупний спортивний турнір світового календаря
  Турнір претендентів обіцяють відновити з восьмого туру
  FIDE

  Вирішальну роль зупинити претендентський шаховий турнір відіграли не скарги спортсменів

  Турнір претендентів на світову шахову корону в російському Єкатеринбурзі після семи з 16-ти запланованих турів таки призупинено. Правда, причиною такого рішення стали далеко не скарги гросмейстерів.

  «Сьогодні уряд Російської Федерації оголосив, що з 27 березня 2020 року Росія перериває повітряний рух з іншими країнами, не вказуючи жодних часових рамків, - йдеться в офіційній заяві оргкомітету. - FIDE не може продовжувати турнір без гарантій безпечного та своєчасного повернення гравців та чиновників додому.

  У цій ситуації та на підставі п. 1.5. правил турніру предентентів, президент FIDE вирішив призупинити турнір. Його буде продовжено пізніше, з точними датами, які будуть оголошені якнайшвидше, наскільки дозволить глобальна ситуація, пов’язана з пандемією COVID-19.

  Як це було передбачено спеціальними правилами, узгодженими з гравцями до початку події, результати семи зіграних раундів залишаються дійсними, а турнір буде відновлений у тому ж складі, починаючи з ігор восьмого туру».

  Зауважимо, що президентом FIDE є росіянин Аркадій Дворкович.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ