Топ-10 найкращих дзюдоїстів року в Україні

Іменя лідерів року не стали сюрпризом

І серед чоловіків, і серед жінок найбільшу кількість очок набрала юна Білодід

Федерація дзюдо країни теж підвела підсумки передолімпійського року, і оприлюднила національні рейтинги найкращих спортсменів серед чоловіків, жінок, а також обласних федерації цього виду спорту. У чоловіків національний рейтинг за результатами 2019-го очолив 32-річний киянин Георгій Зантарая, який набрав 5934 очок. Минулого року Гео став переможцем Європейських Ігор та виборов бронзу на турнірі серії Великий Шолом.

Топ-10 чоловіків за підсумками 2019 року

1 Георгій Зантарая (вагова категорія 66 кг, Київ тренери - Дуброва В.В., Дуброва С.В.)

2 Яків Хаммо (+100 кг, Київ,  Дуброва С.В., Дуброва В.В.)

3 Артем Лесюк (60 кг, Київ, Білодід Г.Г., Месаблішвілі Н.Р.)

4 Богдан Ядов (66 кг, Київ,  Каштанова Г.В, Самотуг В.В.)

5 Артем Хомула (73 кг, Сумська, Самотуг В.В., Колесніченко С.О.)

6 Андрій Колесник (+100 кг, Київ, Дуброва С.В., Дуброва В.В.)

7 Федір Панько  (+100 кг, Дніпропетровська, Блошенко А.О.)

8 Кеджау Ньябалі (90 кг, Київ, Дуброва В.В., Дуброва С.В.)

9 Антон Савицький (100 кг, Київ, Каштанова Г.В., Самотуг В.В.)

10 Дмитро Канівець (73 кг, Полтавська, Пилипенко В.О.)

.jpg_40Український феномен Дар'я Білодід лідіриує не лише в національному, а й в світовому рейтингу

У жінок з неймовірною кількістю рейтингових очок у 8000, набагато випередила решту спортсменок 19-річна киянка Дар’я Білодід. 2019-го дівчина здобула другу поспіль золоту медаль чемпіонату світу, виграла Європейські ігри, стала першою на одному з етапів турнірів Великого Шолому та другою на турнірі серії Гран-Прі.