Україна здобула 50-ту медаль Паралімпіади
![Україна здобула 50-ту медаль Паралімпіади](/img/article/7793/94_main-v1630322099.jpg)
Ювілейну нагороду виграв легкоатлет Ігор Цвєтов
Збірна України на Паралімпіаді в Токіо має в скарбничці вже 50 нагород. Ювілейну медаль здобув легкоатлет Ігор Цвєтов. На 100-метрівці він показав другий час – 11,47 секунди.
Українець був переможцем на цій дистанції п’ять років тому в Ріо. Ходив у фаворитах і зараз, проте у фіналі поступився Дмитру Сафронову з ПКР, який пробіг 100-метрівку з новим світовим рекордом 11,39 секунди.
Медаль Цвєтова стала сьомою у шостий змагальний день. Перед ним «срібло» також здобули плавець Михайло Сербін, Віктор Дідух у настільному тенісі і Андрій Дорошенко в кульовій стрільбі.
«Золото» виграли Марина Литовченко в настільному тенісі і плавець Андрій Трусов. Бронзовим призером стала Ірина Щетник у кульовій стрільбі.
Коментарі — 0