Вісім нагород за день. Україна йде п’ятою в командному заліку на Паралімпіаді

Збірна України вдало розпочала Паралімпіаду
Фото з відкритих джерел

В активі нашої команди одне «золото», п’ять срібних медалей і дві бронзові

У перший день Паралімпіади в Токіо збірна збірна України в виграла вісім нагород – одне «золото», п’ять срібних медалей і дві бронзові.

Чемпіонкою стала Елизавета Мелешко в плаванні. Другі місця посіли плавці Антон Коль, Максим Кріпак і Олексій Вірченко і фехтувальники Артем Манько та Олена Федота. Третіми стали плавчиня Анна Гонтар та фехтувальниця Євгенія Бреус.

Вісім здобутих медалей– це третій показник за кількістю нагород на Паралімпіаді. В загальнокомандному заліку наша команда йде на п’ятому місці. Лідирує Австралія, на рахунку якої шість золотих, одна срібна і три бронзові медалі.

12_06

На Паралімпійських іграх-2016 у Ріо-де-Жанейро збірна України, завоювавши 41 золоту, 37 срібних і 39 бронзових нагород, посіла в загальнокомандному заліку третє місце.