Збірна України з перемоги розпочала кваліфікацію на Чемпіонат світу з гандболу

Чоловіча збірна України з гандболу. Фото ФГУ

В Італії українці здобули переконливу перемогу над Фарерськими островами

Гандбольна чоловіча збірна України успішно стартувала у кваліфікації на Чемпіонат світу 2019 року.

Як і очікувалося, українці досить легко здолали у першому матчі турніру в італійському Больцано команду Фарерських островів.

«Синьо-жовті» потужно почали поєдинок, повівши у рахунку 7:2.

Проте острів’яни зуміли зібратися та скоротити відставання. На перерву команди пішли, коли на табло світилися цифри 17:13.

На другу 30-хвилинку у фарерців уже не вистачило сил, аби стримувати атаки українців.

Наші співвітчизники на 51-й хвилині довели перевагу до 10-ти м’ячів – 28:18.

Щоправда, на останніх хвилин українці дещо розслабилися та дозволили суперникам дещо скоротити відставання. Фінальна сирена зафіксувала рахунок 30:22.

Тепер суперниками команди Віталія Андронова буде Італія (12 січня) та Румунія (13 січня). Нагадаємо, що тільки переможець квартету вийде до плей-офф відбору.

Нагадаємо, тренер збірної України казав, що потрібно показати найкращу гру, щоб вийти у плей-офф Чемпіонату світу.